Jak funkcjonować pod presją i w sytuacjach zagrożenia? – bezpłatny webinar

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie we współpracy ze Związkiem Gmin Lubelszczyzny organizuje bezpłatny webinar, na którym specjaliści ds. zarządzania kryzysowego odpowiedzą na pytania, jak radzić sobie z nadzwyczajnymi sytuacjami, wywołanymi inflacją czy skutkami wojny w Ukrainie.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada o godzinie 12:00 w formie online. Na wydarzenie obowiązują zapisy (formularz zgłoszeniowy).

Jak funkcjonować pod presją i w sytuacjach zagrożenia? Jak działać w sytuacjach kryzysowych? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą już w najbliższy poniedziałek specjaliści ds. zarządzania kryzysowego w trakcie webinaru pt. „Oswojenie kryzysu. Jak funkcjonować pod presją i w sytuacjach zagrożenia?”. Podczas wykładu uczestnicy poznają m.in. różne oblicza kryzysu, jego przyczyny, fazy oraz możliwe skutki. Ponadto eksperci przedstawią rolę lidera i społeczności w sytuacjach kryzysowych.

W webinarium wezmą udział także twórcy aplikacji do zarządzania sytuacjami kryzysowymi w gminach i firmach prywatnych (CELIUS), którzy opowiedzą o technologicznych możliwościach opanowania kryzysu i działania w sytuacjach zagrożenia.

Do udziału w spotkaniu zapraszani są w szczególności pracownicy jednostek samorządu terytorialnego.

Webinar odbędzie się w 28 listopada o godzinie 12:00. Na wydarzenie obowiązują zapisy poprzez formularz zamieszczony poniżej. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 listopada do godziny 9:00.

Uczestników webinaru i wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zapisów na nowy kierunek studiów „Lider zarządzania kryzysowego”. Więcej szczegółów na temat zapisów i programu studiów w linku.

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    24 listopada 2022