KONKURS PLASTYCZNY „Maria w laboratorium"

Uniwersytet Dziecięcy UMCS zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym pt.: „Maria w laboratorium - Portret Marii Curie-Skłodowskiej w 150 rocznicę urodzin". Nagrodą główną będzie indeks na przyszły rok w naszym Uniwersytecie. Prace konkursowe należy przesyłać do 30 listopada 2017 r.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-12 lat. Uczestnikiem Konkursu może być każde dziecko zainteresowane udziałem.

Przedmiotem konkursu jest autorska praca plastyczna, nawiązująca do tytułu Konkursu „Maria w laboratorium - Portret Marii Curie-Skłodowskiej w 150 rocznicę urodzin". Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wyklejanka itp.) w formacie A4 i na nośniku elektronicznym.

Prace konkursowe wraz z wersją elektroniczną pracy w postaci płyty CD bądź innego nośnika należy przesłać na adres Uniwersytetu Dziecięcego UMCS lub dostarczyć do siedziby Organizatora (w godz. 7.15-14.00, pon.- pt.) z dopiskiem na kopercie „Konkurs Plastyczny w UD UMCS 2017”. Uniwersytet Dziecięcy UMCS, Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin.

Prace konkursowe zamieścimy na naszym FB. Nagrodę otrzyma praca z największą liczbą polubień na FB do 8.12.2017, godz. 20.00.

Powodzenia!

 

 

Rys. Jakub Hodio i Anna Mączka, laureaci 1 konkursu plastycznego UD UMCS

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    7 listopada 2017