Zaproszenie do przesyłania zgłoszeń na Erasmus Days 2023

W dniach 1-2 marca 2023 roku odbędzie się kolejna już edycja Erasmus Days – międzynarodowego wydarzenia służącego rozwijaniu współpracy Uniwersytetów Partnerskich Programu Erasmus oraz promocji idei mobilności edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy Pracowników Wydziału Pedagogiki i Psychologii do aktywnego uczestnictwa w sesji plenarnej (1 marca), której kierunek wyznacza hasło tegorocznej edycji: Edukacja w czasach niepewności. Edukacyjne, psychologiczne oraz socjalne formy wsparcia w szkolnictwie wyższym. Zachęcamy do podjęcia dyskusji nad szeroko rozumianym zagadnieniem wsparcia studentów w zakresach:

 • niepełnosprawności oraz problemów zdrowotnych
 • barier edukacyjnych
 • problemów socjalnych i ekonomicznych
 • dyskryminacji.

Uczestnictwo w wydarzeniu może mieć charakter aktywny (wystąpienia na żywo i nagrania w języku angielskim) oraz bierny. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 10 lutego przez formularz zamieszczony w załączonym zaproszeniu.

Serdecznie zachęcamy Pracowników i Studentów do dzielenia się własnymi doświadczeniami udziału w mobilności edukacyjnej realizowanej w ramach programu Erasmus podczas drugiego dnia wydarzenia (2 marca). Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adresy Wydziałowych Koordynatorek Programu: dr Doroty Chimicz i dr Alicji Lisieckiej: dorota.chimicz@mail.umcs.pl, alicja.lisiecka@mail.umcs.pl.

Zapraszamy!

Załączniki

  Aktualności

  Autor
  Aneta Gęba
  Data dodania
  20 stycznia 2023