Zakończyła się piąta edycja Akademii Przedsiębiorczości

Piąta edycja Akademii Przedsiębiorczości UMCS – Santander Universidades 2022 pod hasłem „Biznes to relacje” właśnie dobiegła końca. Ostatni webinar, będący jednocześnie uroczystym zakończeniem cyklu spotkań online, odbył się 24 maja. W czasie Akademii odbyło się 8 webinarów trwających około półtorej godziny, połączonych z sesją pytań i odpowiedzi.

Od marca blisko 500 uczestników i uczestniczek mogło wziąć udział w webinarach zorganizowanych w tej edycji Akademii Przedsiębiorczości. W ramach szkoleń online zaproszeni prelegenci i prelegentki przybliżyli w szerokim zakresie tematykę relacji w biznesie.

Zaplanowane spotkania z ekspertami i ekspertkami obfitowały w informacje dotyczące m.in. tego, jak skutecznie budować relacje, podchodzić do kwestii autoprezentacji i efektywnie się komunikować w relacjach zawodowych i nie tylko. Nie zabrakło wątków związanych z social mediami, negocjacjami, jak również z prowadzeniem własnego biznesu. Dodatkowo w czasie jednego z webinarów uczestnicy wysłuchali prelekcji wybitnego polskiego językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka i dr Lucyny Kirwil na temat tego, jak ważny jest odpowiedni dobór słów i języka w komunikacji, nie tylko tej formalnej.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w spotkaniach online, a przede wszystkim za Państwa aktywność w czasie webinarów. Z pewnością dzięki temu nasi eksperci i ekspertki przekazali jeszcze więcej merytorycznej wiedzy i cennych biznesowych doświadczeń.

Mamy też nadzieję, że udział w szkoleniach przyniósł Państwu wiele wartościowych informacji i wskazówek, które będą przydatne zarówno w życiu tak codziennym, jak i zawodowym. A być może u niektórych z Państwa oprócz rozwoju kompetencji przydadzą się też do rozpoczęcia własnego biznesu.

Zachęcamy też, aby podzielili się Państwo swoimi opiniami nt. Akademii Przedsiębiorczości - nasz adres mailowy to akademia.przedsiebiorczosci@mail.umcs.pl.

Życzymy wszystkiego dobrego i już dzisiaj zapraszamy do udziału w następnej edycji Akademii Przedsiębiorczości. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą Stypendiów Santander na Santander-grants.com/pl i ciągłego rozwoju.

Santander wspiera edukację
Akademia Przedsiębiorczości UMCS – Santander Universidades 2022 została zrealizowana w ramach programu Santander Universidades.

Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację już blisko 2,1 mld EUR, a liczba stypendiów przyznanych od 2005 roku wynosi 790 000. Program Santander Universidades to jedna z największych inicjatyw tego typu wspierana przez podmiot prywatny.

Pozdrawiamy
Koordynatorzy Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022

    Aktualności

    Data dodania
    31 maja 2022