Konkurs na portret Marii Curie-Skłodowskiej

Uniwersytet Dziecięcy UMCS zaprasza dzieci do udziału w konkursie pt. „Portret Marii Curie-Skłodowskiej w 150 rocznicę urodzin". Główną nagrodą jest indeks na przyszły rok w naszym Uniwersytecie. Prace konkursowe należy przesyłać do 31 marca br.

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku 5-12 lat. Uczestnikiem może być każde dziecko, które przygotuje autorską pracę plastyczną nawiązującacą do myśli przewodniej konkursu - „Portret Marii Curie-Skłodowskiej w 150 rocznicę urodzin”. Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, wyklejanka itp.) w formacie A4.

Prace konkursowe wraz z ich wersją elektroniczną w postaci płyty CD lub innego nośnika należy przesłać na adres Uniwersytetu Dziecięcego lub dostarczyć do siedziby Organizatora (w godz. 7.15-15.15; pon.- pt.) z dopiskiem na kopercie:

„Konkurs Plastyczny w UD UMCS 2017”
Uniwersytet Dziecięcy UMCS
Pl. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin

Wszystkie prace konkursowe zostaną zamieszczone na Facebooku. Nagrodę otrzyma zdjęcie z największą liczbą polubień.

Zachęcamy do udziału!

Regulamin konkursu: