Spotkanie on-line z Andrzejem Andrysiakiem, wydawcą tygodnika „Gazeta Radomszczańska”

Zapraszamy serdecznie na spotkanie on-line z dziennikarzem i wydawcą, Andrzejem Andrysiakiem. Wydarzenie odbędzie się 29 maja na platformie MS Teams!

Termin: 29 maja 2023 r. (poniedziałek), godz. 16:20

Link do spotkania: https://tiny.pl/cqxzr

Wydarzenie ma charakter otwarty - zapraszamy wszystkich zainteresowanych!


Andrzej Andrysiak - od 2015 roku wydawca lokalnego tygodnika „Gazeta Radomszczańska”, ukazującego się na terenie powiatu radomszczańskiego. Wcześniej sekretarz redakcji i redaktor naczelny tygodnika Kulisy; sekretarz redakcji, z-ca redaktora naczelnego oraz redaktor naczelny Życia Warszawy; sekretarz redakcji, z-ca redaktor naczelnej Dziennika Gazety Prawnej oraz wydawca Magazynu DGP. W ostatnich czterech latach dziesięciokrotnie nominowany i pięciokrotnie nagradzany w konkursie SGL Local Press, dwukrotnie nominowany do Grand Press w kategorii publicystyka. W 2020 roku członek jury Grand Press. W 2011 roku wydał powieść „Zasada nieoznaczoności”, a w 2022 roku książkę "Lokalsi. Nieoficjalna historia pewnego samorządu".


Spotkanie jest realizowane w ramach zajęć "Technologia informacyjna", które prowadzi red. Agnieszka Józwik z Katedry Teorii Mediów UMCS.

źródło: Wydział Politologii i Dziennikrstwa UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    29 maja 2023