I Ogólnopolska Konferencja Kół Medialnych | 03-04.06

Szanowni Studenci i Studentki, Doktoranci i Doktorantki, członkowie i członkinie kół naukowych oraz wszyscy ci zainteresowani światem medialnym, którzy zastanawiają się jak produktywnie spędzić weekend, rozpoczynając już od piątkowego przedpołudnia! Koło Naukowe Medialno-Popkulturowe „Produktywni” pragnie zaprosić wszystkich chętnych na I Ogólnopolską Konferencję Kół Medialnych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 3-4 czerwca 2022 stacjonarnie na Wydziale Politologii i Dziennikarstwa UMCS. Start: godzina 10:00!

Głównym celem inicjatywy, oprócz zdobycia nowych doświadczeń i pogłębienia wiedzy z dziedziny mediów, jest przede wszystkim nawiązanie więzi! Organizatorom zależy na stworzeniu przestrzeni do wspólnych rozmów, wymiany ciekawych pomysłów i wzajemnym inspirowaniu się do kolejnych działań.

Na uczestników konferencji czeka masa niezapomnianych wrażeń: od niezwykle interesujących paneli i rozmów z profesjonalistami w swoich dziedzinach, poprzez rozwijające rozmaite kompetencje warsztaty oraz prelekcje studenckie, aż po świetną zabawę na wspólnym wieczornym spotkaniu!

Wszystkie niezbędne informacje (zarówno o wydarzeniu, jak i zaproszonych gościach), a także szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie Państwo pod linkiem.

Wstęp wolny!

źródło: Wydział Politologii i Dziennikarstwa UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    31 maja 2022