Ewolucja i perspektywy europejskiego systemu ochrony praw człowieka - ogólnopolska konferencja naukowa

Studenckie Koło Naukowe Prawników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. „Ewolucja i perspektywy europejskiego systemu ochrony praw człowieka”, która odbędzie się 16 grudnia 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz przy wykorzystaniu platformy MS Teams.

Zmieniająca się rzeczywistość społeczna, prawna i gospodarcza rodzi kolejne wyzwania, w których odnaleźć się musi uniwersalny (ze swojej natury) system ochrony praw człowieka. Wobec tego musi być podjęta debata dotycząca faktycznej realizacji norm prawnych, sytuacji, w których ich przestrzeganie jest zagrożone oraz ewentualnych propozycji mających wzmocnić system ich ochrony.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 9 grudnia 2022 r., za pośrednictwem poniższego formularza: https://forms.gle/GkJmdtARoAtDJe2v9

W sposób stacjonarny na Wydziale Prawa i Administracji UMCS odbędzie się panel ekspercki, na który serdecznie zapraszamy!
Uczestnicy z innych ośrodków akademickich oraz studenci UMCS mogą wziąć czynny udział w konferencji w sposób zdalny, za pośrednictwem platformy MS Teams.

Serdecznie zapraszamy do udziału i wysyłania abstraktów!

Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS

źródło: Wydział Prawa i Administarcji UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    6 grudnia 2022