„Metagenomy różnych środowisk” - sympozjum

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do udziału w VI. Sympozjum „Metagenomy różnych środowisk” współorganizowanym przez Katedrę Mikrobiologii Przemysłowej i Środowiskowej. Sympozjum odbędzie się w dniach 23-24 czerwca 2022 r. w formie stacjonarnej w siedzibie tegorocznego głównego organizatora IUNG PIB w Puławach.

Prosimy o dokonanie zgłoszenia do 30.04.2022 r.

Sympozjum otrzymało dofinasowanie Ministerstwa Edukacji i Nauki w ramach programu „Doskonała Nauka - Wsparcie konferencji naukowych”, co pozwoliło na obniżenie opłaty konferencyjnej do 350 zł.
Wydarzenie odbywa się pod patronatem Magnificencji Rektora UMCS oraz Dziekana Wydziału Biologii i Biotechnologii i Dyrektora Instytutu Nauk Biologicznych.

Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym komunikacie nr III.

Zachęcamy również do publikacji w nowym Special Issue "Secondary Metabolites in Fungi-Plant Interactions" czasopisma Metabolites (ISSN 2218-1989).
Impact factor - 4,932; Punkty MNiE - 100

https://www.mdpi.com/journal/metabolites/special_issues/metabolites_fungi_plant

Deadline for manuscript submissions:15 October 2022.

Jednocześnie informujemy, że trzy najlepsze prezentacje/postery dotyczące tematyki tego Special Issue, wyłonione przez komisję konkursową podczas VI. Sympozjum „Metagenomy różnych środowisk”, zostaną nagrodzone dodatkowo w postaci 30% zniżki opłaty publikacji Metabolites Special Issue "Secondary Metabolites in Fungi-Plant Interactions".

Z wyrazami szacunku i serdecznymi pozdrowieniami
Jolanta Jaroszuk-Ściseł
Artur Nowak

 

 

 

źródło: Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    29 kwietnia 2022