Komisja konkursowa

WYDZIAŁOWA KOMISJA KONKURSOWA
OGÓLNOPOLSKI KONKURS  „ZŁOTE INDEKSY”
 WYDZIAŁU PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII UMCS”
„Integracja – kultura – edukacja”

NA ROK AKADEMICKI 2022/2023

Członkowie Zespołu

  1. dr hab. Agnieszka Lewicka-Zelent, prof. uczelni
  2. dr hab. Monika Parchomiuk, prof. uczelni
  3. dr Alicja Lisiecka
  4. dr Patrycja Zielińska 
  5. dr Katarzyna Korona
  6. dr Magdalena Barabas
  7. dr Krystyna Kusiak
  8. dr Tomasz Knopik

 

KOMISJA KONKURSOWA
OGÓLNOPOLSKI KONKURS ,,ZŁOTE INDEKSY WYDZIAŁU PEDAGOGIKI I PSYCHOLOGII UMCS”
„Integracja – kultura – edukacja”
(rok akademicki 2022/2023)

Pedagogika:

  • dr hab. Teresa Zubrzycka – Maciąg, prof. UMCS (przewodnicząca)
  • dr hab. Katarzyna  Klimkowska, prof. UMCS
  • dr hab. Barbara  Kalinowska –Witek, prof. UMCS
  • dr Katarzyna  Wołk
  • dr Magdalena  Barabas

Psychologia:

  • dr Tomasz Knopik (przewodniczący)
  • dr Katarzyna Rutkowska
  • dr Dagmara Musiał

przedstawiciele interesariuszy zewnętrznych: mgr Mateusz Dudka

Pedagogika specjalna:

  • dr Anna Prokopiak  (przewodnicząca)
  • dr Katarzyna Rusinek
  • dr Gulip Małgorzata
  • dr Dorota Chimicz

przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych: mgr Beata Sokołowska

Animacja kultury:

  • dr hab. Mirosław Grusiewicz, prof. UMCS (przewodniczący)
  • dr Alicja Lisiecka
  • dr Urszula Lewartowicz

przedstawiciele interesariuszy zewnętrznych:

  • Małgorzata Czarnomska - Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS
  • Agnieszka Walkiewicz - Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją"

Praca socjalna:

  • dr hab. Marta Czechowska-Bieluga, prof. UMCS (przewodnicząca)
  • dr Anna Lada
  • dr Agata Świdzińska

przedstawicielka  Studentów Pracy Socjalnej: Anna Suchodolska

Pedagogika resocjalizacyjna

  • dr Ewa Trojanowska (przewodnicząca)
  • dr Katarzyna Korona
  • dr  Wojciech Czerski

przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych: mjr Joanna Turowska – Areszt Śledczy Lublin

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

  • dr hab. Anna Boguszewska, prof. UMCS (przewodnicząca)
  • dr Małgorzata Centner-Guz
  • dr Justyna Sala-Suszyńska
  • dr Krystyna Kusiak

przedstawiciel interesariuszy zewnętrznych: mgr Agnieszka Zatorska – „Akademia Przedszkolaczka”

 

Uczestników konkursu prosimy o przesyłanie kart zgłoszeń i prac konkursowych na adres pracowników z danego kierunku, jakim zainteresowany jest Uczestnik:

Psychologia - dr Tomasz Knopik  tomasz.knopik@mail.umcs.pl

Pedagogika - dr hab. Teresa Zubrzycka-Maciąg   teresa.zubrzycka-maciag@mail.umcs.pl

Animacja kultury - dr Alicja Lisiecka   alicja.lisiecka@mail.umcs.pl

Pedagogika resocjalizacyjna - dr Katarzyna Korona   katarzyna.korona@mail.umcs.pl

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - dr Krystyna Kusiak    krystyna.kusiak@mail.umcs.pl

Praca socjalna - dr Patrycja Zielińska    patrycja.zielinska@mail.umcs.pl

Pedagogika specjalna - dr hab. Monika Parchomiuk, prof. UMCS  monika.parchomiuk@mail.umcs.pl