Jak aktywność wpływa na dobrostan? – zaproszenie do badań

Oferujemy BEZPŁATNE badania kondycji zdrowotnej i psychicznej dla osób od 60 roku życia. Ciekawi nas jak aktywność, którą podejmowali Państwo w trakcie całego życia, wpływa na ogólny dobrostan oraz sprawność pamięci i uwagi. Dodatkowy udział w treningu intelektu stanowi okazję do przełamania obecnej rutyny.

Szanowni Państwo,

jestem psychologiem kształcącym się w Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych UMCS. Zapraszam Państwa do udziału w badaniu naukowym dotyczącym tego jak podejmowana aktywność wpływa na nasze samopoczucie i poziom funkcjonowania umysłowego.

Obecnie trwają zapisy do dwóch grup:

Grupa 1

Uczestnictwo składa się z trzech etapów. Zyskują Państwo dostęp do:

1. Lekarskiego pomiaru stanu zdrowia oraz psychologicznej oceny procesów umysłowych (spotkanie 1,5godz.).

2. Darmowego 3-miesięcznego treningu intelektu (ćwiczenia w domu na podstawie zapewnionych materiałów oraz 4 indywidualne spotkania z trenerem – po 45min. każde). Trening został profesjonalnie zaprojektowany pod kątem wsparcia funkcjonowania umysłowego osób starszych. W ramach niego oferujemy praktyczne ćwiczenia i techniki pomagające lepiej wykorzystywać swoją pamięć, uwagę i myślenie na co dzień. Zajęcia zostaną uzupełnione informacjami o tym jak funkcjonuje umysł.

3. Ponownej oceny procesów umysłowych i uzyskania informacji na temat: swoich mocnych i słabszych stron, efektywności treningu oraz dalszych możliwości wspierania umysłu (spotkanie 1godz.).

Grupa 2

Uczestnictwo składa się z dwóch etapów. Zyskują Państwo dostęp do:

1. Lekarskiego pomiaru stanu zdrowia oraz psychologicznej oceny procesów umysłowych (spotkanie 1,5godz.).

2. Po upływie 3. miesięcy ponownej oceny procesów umysłowych i uzyskania informacji na temat: swoich mocnych i słabszych stron oraz możliwości wspierania umysłu (spotkanie 1godz.).

 

Koordynatorem badań jest prof. UMCS dr hab. E. M. Szepietowska. Badania są prowadzone przez psychologa, lekarza oraz specjalnie wyszkolonych w tym zakresie studentów i specjalistów. Osoby prowadzące badania zobowiązują się do dbałości o jak najwyższy standard, w tym sanitarny, ich przeprowadzenia.

Indywidualne spotkania odbywają się w nowym gmachu Instytutu Psychologii UMCS, ul. Głęboka 45.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z oferty! Zaprośmy swoich bliskich i sąsiadów!

Kontakt: mgr Alicja Dąbal, tel: +48 699 916 296, e-mail: alicja_dabal@op.pl

    Aktualności

    Data dodania
    24 czerwca 2021