Zaproszenie na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS

W imieniu JM Rektora UMCS, prof. dr. hab. Stanisława Michałowskiego pragniemy zaprosić absolwentów oraz byłych i obecnych pracowników naszej Alma Mater na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS, który odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodzie Botanicznym UMCS.

Gwiazdą tego wyjątkowego wydarzenia z okazji Jubileuszu 75-lecia Uczelni, będzie Urszula, która zaśpiewa swe największe przeboje przy akompaniamencie zespołu Tomasz Momot Orkiestra.

Ze względów organizacyjnych, a przede wszystkim bezpieczeństwa – podobnie jak w latach poprzednich – do uczestnictwa w pikniku uprawniały będą specjalne karnety.

Miejsce i czas wydawania karnetów wstępu dla pracowników:

Dział Organizacyjno-Prawny UMCS
Rektorat UMCS, XIII piętro, p. 1301
(pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5)

2-13 września 2019 r. w godz. 9:00-14:00

Zasady wydawania karnetów wstępu dla pracowników:

 • Jednemu pracownikowi/emerytowi przysługuje jeden karnet uprawniający do wejścia jednego pracownika/emeryta wraz z jedną dorosłą osobą towarzyszącą;

 • Wstęp dzieci tylko w towarzystwie dorosłej osoby mającej karnet.

Informujemy, że rejestracja absolwentów na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS została zamknięta. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Prosimy pamiętać o wydrukowaniu karnetów w celu przedstawienia ich ochronie bezpośrednio przed wejściem.

Program »

Sedecznie zapraszamy!

Dział Organizacyjno-Prawny UMCS

  Aktualności

  Autor
  Paweł Kucharski
  Data dodania
  11 września 2019