Zapisy na wycieczkę do Farmy Iluzji

Związek Nauczycielstwa Polskiego przy UMCS zamierza zorganizować wycieczkę dla dzieci do Parku Edukacji i Rozrywki - FARMA ILUZJI.

To jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji, w którym do dyspozycji gości jest kilkadziesiąt różnego rodzaju atrakcji. Jest on zlokalizowany w Dolinie Rzeki Okrzei w otoczeniu rozległych lasów.

Termin: 17 czerwca 2017 r.

Program:

 • 8.00 – wyjazd z Lublina (parking przy bibliotece UMCS, plac Marii Curie-Skłodowskiej)
 • 9.30 – zwiedzanie z przewodnikiem trasy z Pakietu podstawowego: Muzeum Iluzji oraz Latającej Chaty Tajemnic, szukanie rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i zabawa w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie, wrażenie lewitacji w Tunelu Zapomnienia oraz spacer przez Lasek Doświadczeń, przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw oraz przygody na Szlaku Trapera, świat do góry nogami, czyli przygoda w Zakręconym Domku, zagubienie się w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnadami, wizyta w tajemniczym Ames Roomie oraz mini-zoo.
 • 12.00 – złota opaska tj. korzystanie ze wszystkich atrakcji parku (także tych płatnych) bez ograniczeń i limitów. Atrakcje te to: Segway PT, bungy, trampolina, ścianka wspinaczkowa, kule wodne, koło astronauty (żyroskop), strzelnica (wiatrówki lub łuki), Grobowiec Faraona, mini golf, park linowy, karuzela łańcuchowa, Kolejka Wild West Express, laserowa misja, Park Trampolin, Kolejka Wesołe Kaczuszki, Statek Piracki oraz Kolejka Górska „Dragon”.
 • 15.30 – wyjazd do Lublina (przyjazd do Lublina ok. 17.00)

Pełny koszt: 138 zł/os.

Odpłatność dla dziecka i opiekuna: 70 zł/os.

Dodatkowo dla chętnych możliwość zamówienia obiadu w cenie 22,50 zł/os.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się w terminie do 25 maja br. w celu dokonania opłaty do pokoju 1412 (siedziba tymczasowa Prezydium i biura ZNP na czas remontu pomieszczeń Związku), Rektorat, XIV piętro, tel. 537-51-14, 537-51-15.

  Aktualności

  Autor
  Marta Łacek
  Data dodania
  21 kwietnia 2017