DZIEŃ DZIECKA W BAŁTOWIE

Związek Nauczycielstwa Polskiego przy UMCS

 

zaprasza na wycieczkę do

 

BAŁTOWA

 

Termin: 16 czerwiec 2018

 

Program:

8.15 – wyjazd z Lublina

10.30 – JURA PARK (ponad 100 modeli dinozaurów i innych prehistorycznych stworzeń – wszystkie naturalnej wielkości wykonywane przez paleoartystów z wielką dbałością o szczegóły oraz w zgodzie z najnowszymi odkryciami i standardami obowiązującymi w paleontologii.), KINO EMOCJI CINEMA 5D (technologia 5 D pozwala widzom stać się aktywnym uczestnikiem scen rozgrywanych na ekranie, oprócz trójwymiarowego obrazu widzom dostarczane są inne wrażenia zmysłowe: dźwiękowe, ruchowe, dotykowe). PREHISTORYCZNE OCEANARIUM - miejsce, w którym głębia oceanu przenika się z głębią trójwymiarowego przekazu. PARK ROZRYWKI (korzystanie z urządzeń Parku Rozrywki bez limitu - np. huś­tawki, karuzele, zjeżdżalnie, przeplotnie. Mali „łowcy dinozaurów” mają możliwość odkopania ukrytego w piasku szkieletu straszliwego T-rexa oraz sfotografowania się w paszczy „bestii”. Specjalnie przygotowane „pieczary” dają schronienie dzieciom oraz ich do­rosłym opiekunom.), ROLLERCOASTER – 1 zjazd.

 Dla chętnych – obiad (zupa + drugie danie) w cenie 19,-zł/os

14.30 – ZWIERZYNIEC DOLNY (Spacer „dolną częścią” bałtowskiego Zwierzyńca, to spotkanie z różnobarwnym światem ptaków. Dopełnieniem tego obrazu są liczne ssaki, wśród których uwagę dzieci przy­kuwają kuce, osły i zabawne małpki makaki) i GÓRNY (Przez „górną część” Zwierzyńca podróżujemy amerykańskim schoolbusem. Ponad 400 zwierząt biegających swobodnie w kilku sektorach żyje w warunkach zbliżonych do ich naturalnego środowiska. Obserwując wielbłądy, lamy, bydło zebu tzw. „święte krowy”, australijskie emu, azjatyckie antylopy nilgau i wiele innych gatunków oraz słuchając opowieści przewodnika ubarwiającej podróż, można dowiedzieć się wiele o zwyczajach zwierząt.) POLSKA W MINIATURZE - 50 miniatur zamków i pałaców stanowiących najciekawsze zabytki architektoniczne powstałe na przestrzeni 500 lat, a znajdujące się obecnie w granicach Polski,

 

Przyjazd do Lublina ok. 18.00 -18.30 .

 

Pełny koszt: 140 zł/os.

Odpłatność dla dziecka i opiekuna: 70 zł/os.

Dodatkowo dla chętnych możliwość zamówienia obiadu.

Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o zgłaszanie się w terminie do 23 maja br. do Biura Związku, Rektorat, XIV piętro,pok.1401 w celu dokonania opłaty.

    Aktualności

    Autor
    Marta Łacek
    Data dodania
    13 kwietnia 2018