Zaproszenie na spektakl Lubelskiej Akcji Charytatywnej

Zapraszamy na spektakl "Rzeczpospolita babska", realizowany przez Lubelską Akcję Charytatywną "Znani, a nieznani", który odbędzie się 5 i 6 grudnia 2018 r. w Centrum Spotkania Kultur (pl. Teatralny 1). Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Wydarzenie objął patronatem honorowym JM Rektor UMCS, prof. Stanisław Michałowski.

Lubelska Akcja Charytatywna - nieformalne zgromadzenie osób społecznie zaangażowanych, piastujących wysokie funkcje i stanowiska, zarządzających firmami, uczelniami, instytucjami publicznymi, które spotykają się na próbach 2 razy w tygodniu, mają dystans do siebie i wielkie serca. W tym roku, z uwagi na cel zbiórki funduszy, w organizację włączył się również Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 w Lublinie.

"Znani, a nieznani" angażują swój czas, talent oraz umiejętności i zbierają fundusze na szczytne cele. Koncerty odbywają się od kilku lat w największej i najbardziej prestiżowej sali w Lublinie - w Centrum Spotkania Kultur, aktorami są znani lubelscy przedsiębiorcy, politycy, profesorowie, prawnicy, lekarze, przedstawiciele wielu instytucji, firm i profesji. Wszyscy oni jednoczą siły i wystawiają dwa spektakle - łącznie dla 2000 widzów! W tym roku ponad setka charytatywnie udzielających się osób spotyka się na próbach, jest specjalnie stworzony przez Prof. Zofię Bernatowicz scenariusz, są układy taneczne, skomponowana muzyka (Tomasz Momot i Natalia Wilk) i - jak uczy doświadczenie - są chętni ludzie, by kupić bilety i zasiąść na widowni.

Na co zbieramy fundusze?

Dochód z biletów, a także środki zebrane z aukcji (podczas charytatywnej kolacji w "Dworze Anna") zostaną przeznaczone dla Stowarzyszenia Pomocy Chorym na Białaczki, działającego w Klinice Hematoonkologii i Transplantacji Szpiku SPSK 1 w Lublinie.

Bilety:

5 grudnia 2018 r. - godz. 19.00>>
6 grudnia 2018 r. - godz. 19.00>>

O akcji:

Strona Lubelskiej Akcji Charytatywnej na Facebooku>>


Źródło:
Anna Guzowska
Rzecznik Prasowy SPSK Nr 1 w Lublinie

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    22 listopada 2018