Załóż swój ogród - porady i inspiracje

W najbliższą niedzielę, 10 maja o godz.11.00 w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbędzie się kolejny spacer z przewodnikiem pt. "Załóż swój ogród - porady i inspiracje". Podczas spotkania będzie można m.in. uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące projektowania i pielęgnacji zieleni wokół domu, aranżacji ogrodu, wyboru roślin, rozmieszczania drzew i krzewów oraz zakładania rabat bylinowych.

Przewodnik – Pani dr Agnieszka Dąbrowska będzie czekała na chętnych od godz. 10.45 przy wejściu do Ogrodu, znajdującym się przy ul. Willowej. Rozpoczęcie spaceru o godz. 11.00. Czas trwania – około 2 godz.

Koszt udziału w spacerze z przewodnikiem równy jest cenie ulgowego biletu wstępu do Ogrodu dla grupy zorganizowanej i wynosi 3 zł od osoby, niezależnie od wieku. Posiadacze biletów miesięcznych i sezonowych oraz Karty Absolwenta UMCS nie wnoszą dodatkowej opłaty.

Wszystkie pytania dotyczące niedzielnego zwiedzania Ogrodu z przewodnikiem proszę kierować na adres e-mail: botanik@hektor.umcs.lublin.pl, tel. 81 743 49 00.

Terminy kolejnych spotkań wyznaczać będzie przyroda i pogoda, dlatego wszystkich chętnych prosimy o śledzenie informacji na stronie internetowej www.garden.umcs.pl oraz facebooku: www.facebook.com/OgrodBotanicznyUMCS.

Informacje będą umieszczane także przy wejściu do Ogrodu oraz podawane w mediach.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    7 maja 2015