Weź udział w Create Lublin!

Chcesz prowadzić firmę, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz, czy jest dobry? A może jeszcze nie masz pomysłu i chcesz go znaleźć? Weź udział w Create Lublin – bezpłatnym projekcie, który umożliwi preinkubację kilkudziesięciu przyszłym przedsiębiorcom. Dzięki niemu bez ryzyka przekonasz się, czy Twój pomysł ma szansę na sukces.

Zakładasz firmę na próbę – przez okres trwania projektu działasz tak, jakbyś miał własną działalność, a my załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności. Nie musisz martwić się o rozliczenia swojej działalności, nie płacisz ZUS. Dostajesz wsparcie opiekuna, który pełni rolę przewodnika i motywatora. A nawet masz okazję przedstawić swój projekt inwestorom i uzyskać od nich wsparcie.

Otrzymujesz specjalistyczne doradztwo w zakresie:

 • prawa w tym ochrony własności intelektualnej, zastrzeżenia znaku towarowego, wyboru odpowiedniej formy prawnej dla przesiębiorstwa, pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej bądź zawiązaniu spółki kapitałowej,
 • podatków, w tym w jaki sposób rozliczyć przyszłą działalność gospodarczą,
 • marketingu i promocji,
 • budowania strategii przedsiębiorstwa,
 • tworzenia biznesplanu.

W trakcie preinkubacji możesz korzystać z szerokiej gamy przewidzianych warsztatów i szkoleń, m.in. dotyczących modeli biznesowych, wartości niematerialnych i prawnych, form prowadzenia działalności gospodarczej, promocji w social mediach, pozyskiwania środków zewnętrznych finansowania działalności gospodarczej.

Projekt odbędzie się w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Projekt startuje już 25 października. Żeby wziąć udział w projekcie należy wypełnić formularz na stronie internetowej. Projekt jest realizowany wspólnie z Miastem Lublin.

  Aktualności

  Autor
  Redakcja UMCS
  Data dodania
  14 października 2016