Trwa konkurs na Młodego Ambasadora Lublina

Fundacja Absolwentów UMCS, która realizuje projekt Lubelski Uniwersytet Inspiracji, zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów lubelskich uczelni wyższych do udziału w Programie „Młody Ambasador Lublina”.

Jeśli uczysz się lub studiujesz w Lublinie i posiadasz wyjątkowe osiągnięcia edukacyjne, naukowe, artystyczne lub sportowe – aplikuj! Rekrutacja już trwa! Zaprezentuj swoje sukcesy i zainspiruj innych. Zostań twarzą Lublina!

O Programie

Program skierowany jest do osób, które charakteryzują się wyróżniającą postawą i aktywnością na różnych płaszczyznach: nauki, kultury, sportu czy działalności społecznej na rzecz szkoły i Miasta Lublin. Jego celem jest wspieranie działań promujących aktywność na wielu polach, umożliwianie rozwoju potencjału oraz wymianę doświadczeń wśród młodych mieszkańców Lublina.

W ramach konkursu zostanie wyłonionych 40 laureatów, którzy otrzymają statuetkę i prestiżowy tytuł Młodego Ambasadora Lublina.

Dlaczego warto wziąć udział?

Warto aplikować, bo sylwetki laureatów zostaną umieszczone na wortalu edukacyjnym, który jest platformą dostępną dla szerokiego grona odbiorców, dzięki czemu Młodzi Ambasadorzy Lublina zostaną dostrzeżeni przez mieszkańców miasta, naukowców czy przedsiębiorców.

Sylwetki zwycięzców zostaną zamieszczone również na portalach społecznościowych, prowadzonych przez Organizatora oraz na łamach „Kuriera Lubelskiego” - jako Partnera Medialnego Programu.

Każda wyłoniona osoba oraz szkoła/uczelnia uzyska także certyfikat potwierdzający otrzymanie prestiżowego tytułu Młodego Ambasadora Lublina, statuetkę oraz gadżety.

Zwieńczeniem konkursu będzie plebiscyt przeprowadzony przez redakcję „Kuriera Lubelskiego”, w ramach którego spośród 40 kandydatów czytelnicy wybiorą najciekawszą sylwetkę.

Jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w Programie należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz dostępny na wortalu edukacyjnym: www.lui.lublin.eu.

Aplikację może uzupełnić sam kandydat lub szkoła/uczelnia, ale po wcześniejszym uzyskaniu zgody ucznia/studenta.

Rekrutacja trwa do 29 października!


Projekt finansowany ze środków Miasta Lublin w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2017 rok.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    10 października 2017