Telewolontariusze do DPS poszukiwani

Telewolontariat "UMCS Seniorom" jest rozszerzeniem akcji "Naszym Seniorom na Święta". Ma on na celu zebranie zainteresowanych osób, które mają czas i chęci na telefoniczne, wirtualne spotkania z pensjonariuszami Domów Pomocy Społecznej w Lublinie.

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, brak możliwości bezpiecznego przemieszczania się pensjonariuszy ze względu na ryzyko zakażenia koronawirusem, ograniczony kontakt z innymi osobami (w tym najbliższymi) chcielibyśmy zaproponować nasze wsparcie poprzez takie rozmowy.

W organizowanej akcji mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, zarówno studenci jak też pracownicy UMCS.

W razie pytań proszę o kontakt: Wirginia Gieryng, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS; tel. 81 - 537-55-40; 501-339-629; email: wirginia.gieryng@umcs.pl 

Rejestracja dostępna jest poprzez formularz zgłoszeniowy.

Gdyby, pomimo ograniczeń czasowych i zaangażowania w inne projekty, udałoby się Państwu jak najszybciej odpowiedzieć na nasze zaproszenie, będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ zależy nam na czasie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Telewolontariat "UMCS Seniorom"

Telewolontariat "UMCS Seniorom" jest rozszerzeniem akcji "Naszym Seniorom na Święta". Ma na celu zebranie zainteresowanych osób, które mają czas i chęci na telefoniczne, wirtualne spotkania z Seniorami w lubelskich DPS-ach. Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną, brak możliwości bezpiecznego przemieszczania się Seniorów ze względu na ryzyko zakażenia koronawirusem, ograniczony kontakt z innymi osobami (w tym najbliższymi) chcielibyśmy być bliżej nich, a drobne gesty, które możemy zrobić mają być wyrazem naszej sympatii i troski. W organizowanej akcji można wziąć udział nawet wtedy, gdy nie miało się dotąd doświadczenia w pracy ze starszymi osobami. W razie pytań proszę o kontakt: Wirginia Gieryng, Centrum Transferu Wiedzy i Technologii UMCS; tel. 81 - 537-55-40; 501-339-629; email: wirginia.gieryng@umcs.pl

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki

    Aktualności

    Data dodania
    2 lutego 2021