Ruszyła Akademia Wolontariatu Sportowego

Ruszyła Akademia Wolontariatu Sportowego zorganizowana w ramach konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Akademia Wolontariatu Sportowego to inicjatywa mająca na celu wsparcie uczelnianych i środowiskowych klubów AZS w efektywnej organizacji i koordynacji wolontariatu sportowego. Dzięki Akademii swoje siły dla obopólnej korzyści mogą połączyć organizatorzy akademickich imprez sportowych oraz miłośnicy sportu, w tym m.in. uczniowie i studenci, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i zdobywać wiedzę praktyczną pracując jako wolontariusze sportowi.

Wolontariat sportowy to nowa formą wolontariatu. Jest to działalność, dzięki której wolontariusz rozwija swoje kompetencje i zdobywa cenne doświadczenie zawodowe. Wolontariat sportowy to inwestycja w przyszłość, zarówno wolontariusza, jak i klubów sportowych. Dzięki współpracy, kluby i wolontariusze razem dążą do wspólnego sukcesu.

Zachęcamy gorąco do odwiedzenia serwisu internetowego Akademii Wolontariatu Sportowego oraz zapoznanie się z jej ofertą dla klubów oraz potencjalnych wolontariuszy.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.wolontariatsportowy.com.

    Aktualności

    Autor
    Arkadiusz Wronowski
    Data dodania
    30 listopada 2015