Rozlicz PIT w Lublinie

Informujemy o możliwości rozliczenia rocznego podatku PIT w lubelskim urzędzie skarbowym niezależnie od miejsca zameldowania.

Każda osoba mieszkająca w Lublinie, bez względu na swoje miejsce zameldowania, może rozliczyć roczny podatek PIT w naszym mieście. Wystarczy w swoim rocznym zeznaniu podatkowym wpisać aktualny lubelski adres zamieszkania i złożyć go w jednym z urzędów skarbowych.

1 maja 2019 r. będziesz miał możliwość wzięcia udziału w loterii i wygrania jednej z kilkudziesięciu nagród. Będą to m.in. skutery, rowery, hulajnogi elektryczne, tablety, głośniki bluetooth, czytniki e-book oraz kamery samochodowe.

Dlaczego warto rozliczyć PIT w Lublinie?

Wpływy z PIT to ważne źródło dochodów budżetu miasta. Środki trafiają m.in. na remonty szkół, przedszkoli, ścieżek rowerowych oraz nowe place zabaw i miejsca w żłobkach.

Loteria jest skierowana do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za 2018 w Lublinie wskazując lubelski adres zamieszkania (rozliczają się w Lublinie od lat bądź zrobią to po raz pierwszy).

Po 1 maja 2019 r. należy zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz na stronie internetowej lub wrzucając kupon do urny loteryjnej w jednym z ośmiu Biur Obsługi Mieszkańców (w Ratuszu, przy ul. Wieniawskiej 14, Filaretów 44, Szaserów 13-15, Kleeberga 12, Jagiełły 10, Pocztowej 1, Żywnego 8).

Szczegóły dotyczące loterii prezentowane są na stronie internetowej: www.lublin.eu/pit

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    4 kwietnia 2019