Kreatywni - konkurs dla osób w wieku 18-30 lat

Pomoc w działaniach promocyjnych, w tym produkcja klipów i vouchery w wysokości 4 tys. zł, czekają na młodych twórców z sektora kreatywnego w Lublinie. Startuje projekt „Kreatywni”, który wesprze działalność osób w wieku 18-30 lat. Nabór zgłoszeń potrwa do 19 października.

Udział w konkursie wziąć mogą osoby, które zajmują się filmem, video i multimediami, muzyką, telewizją, radiem, wydawnictwem, grami wideo i oprogramowaniem, rzemiosłem i rękodziełem, architekturą, brandingiem i działaniami reklamowymi lub designem oraz modą. Konkurs skierowany jest do pełnoletnich osób mieszkających na terenie Lublina do ukończenia 30 roku życia. Ma charakter otwarty, co oznacza, że nie trzeba prowadzić działalności gospodarczej, by wziąć w nim udział, a zgłoszeń mogą dokonać sami zainteresowani, jak i osoby trzecie. Do formularza zgłoszeniowego online należy dołączyć link do portfolio z pracami, na podstawie których Komisja wyłoni dziesięciu finalistów projektu, biorąc pod uwagę innowacyjność i oryginalność prowadzonej działalności, jej zasięg, różnorodność oraz walory artystyczne.

Projekt „Kreatywni” oferuje wsparcie młodym twórcom, należącym do sektorów priorytetowych lokalnej gospodarki, poprzez prezentację ich sylwetek oraz działalności. Nagrodami w konkursie, obok voucherów o wartości do 4 tys. zł zł brutto, jest udział w dedykowanej sesji zdjęciowej i reportażu, dotyczącym prowadzonej działalności, a także produkcja klipu promocyjnego i popularyzacja zwycięzców w social mediach oraz na stronach internetowych organizatora oraz partnerów projektu. Podczas Gali Finałowej podsumowującej projekt „Kreatywni” wszyscy nagrodzeni odbiorą statuetki i nagrody.

Nabór do projektu trwa do 19 października. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin projektu dostępne są na stronie przedsiebiorczy.lublin.eu.

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    9 października 2023