III Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury

Zapraszamy na III Lubelski Kongres Naukowy Designu i Architektury "Ekologia w otoczeniu człowieka i w przemyśle", który odbędzie się w dniach 7-9 października 2022 r.

Lubelski Kongres Designu i Architektury od trzech lat towarzyszy Targom LUBDOM organizowanym w Targach Lublin. Podczas wydarzenia nie zabraknie znamienitych gości, którzy poruszą wiele tematów dotyczących designu, architektury i wzornictwa. Poznamy trendy na najbliższy sezon oraz rozwiązania, które przyczynią się do świadomego planowania naszej przestrzeni w zgodzie z trendami ekologicznymi.

Tematem najbliższej edycji Kongresu będzie Ekologia w otoczeniu człowieka i w przemyśle. Będziemy rozmawiać o szeroko rozumianym ECO DESIGNu. Nasi prelegenci przygotują pasjonujące wykłady, które pokażą w jaki sposób ekologia i design wzajemnie się uzupełniają i w jaki sposób możemy zaplanować nasze działania by były bardziej ekologiczne.

Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów, jak i miłośników wnętrzarstwa, projektowania, architektury i budownictwa. Wśród uczestników Kongresu nie zabraknie instytucji branżowych, firm komercyjnych, projektantów, architektów, wykładowców, trenerów oraz pasjonatów.

Więcej informacji o Kongresie


Informacja nadesłana

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    12 września 2022