Grudniowe mecze koszykarek Polski Cukier AZS UMCS Lublin

Dla Polskiego Cukru AZS UMCS Lublin są to dwa najważniejsze mecze tej rundy sezonu. Mecz z izraelskim Ramatem zamknie rywalizację grupową w europejskich pucharach i może on zadecydować, czy biało-zielone awansują do kolejnej rundy.

W pierwszym starciu z Ramatem górą były akademiczki, które na wyjeździe zwyciężyły 69-66, ale teraz przyszedł czas na rewanż na lubelskim terenie. Przewaga parkietu z pewnością sprzyja biało-zielonym, którą zawsze we własnej hali mają za sobą zawsze tłum kibiców zagrzewający je do walki. Każdy głos dopingujący z trybun i każde ręce do oklasków są jednak potrzebne, więc liczymy właśnie na Twoją obecność już 14 grudnia o 18:00 w Hali MOSiR.

Starcie wicemistrzyń z mistrzyniami kraju z pewnością będzie najciekawszym pojedynkiem ligowym w tej rundzie. To także okazja do rewanżu za finał play-off z minionego sezonu, ale kto tym razem będzie górą? Przyjdźcie 18 grudnia o 13:00 do lubelskiej hali i przekonajcie się sami.

Bilety do nabycia w kasach biletowych przed rozpoczęciem meczów, a także w sklepie internetowym AZS UMCS Lublin. Dzieci do 7 lat wchodzą za darmo. Bilety ulgowe przysługują studentom do 26 roku życia, osobom po 65 roku życia oraz wszystkim posiadaczom Lubelskiej Karty Miejskiej.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w akcji „Mikołaj biegnie na Głuską”, w której będziemy zbierać upominki (słodycze, przybory szkolne, zabawki) dla dzieci z niepełnosprawnością, które uczęszczają do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 2 przy ul. Głuskiej w Lublinie. Osoby, które przyniosą przybory na mecz 14 grudnia – otrzymają jedną wejściówkę za darmo.

    Aktualności

    Data dodania
    13 grudnia 2022