Finał konkursu Open Stage

19 maja 2019 r. o godz. 18:00 w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się finał konkursu Open Stage. Zobacz najbardziej utalentowanych studentów Lubelszczyzny prezentujących się na profesjonalnej scenie Centrum Spotkania Kultur. W programie: akrobatyka powietrzna, zespoły muzyczne, instrumentaliści, wokaliści i recytator!

Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie wspierają utalentowanych artystycznie studentów! Open Stage, którego finał odbędzie się w trakcie Kulturaliów już po raz jedenasty. Występujący mają szansę nie tylko zaprezentować się przed lubelską publicznością, ale też wygrać nagrody finansowe. Występy ocenia profesjonalne jury, ale na uczestników czeka też Nagroda Publiczności – w sumie pula nagród to 8000 złotych!

Główną ideą konkursu Open Stage jest wsparcie utalentowanych studentów poprzez umożliwienie im zdobycia doświadczenia scenicznego i przedstawienie ich lubelskiej publiczności. Udział w takim wydarzeniu dodaje odwagi i motywuje do dalszej twórczej pracy, nagroda pieniężna stanowi dla młodych debiutantów szansę na dalszy rozwój. Dla uczestników cenna jest również możliwość nawiązania ciekawych kontaktów i realizacji nowatorskich projektów, dzięki którym perspektywa kariery artystycznej staje się bliższa.

W tym roku oprócz prezentujących się na scenie uczestników - dodatkowe atrakcje: w CSK wystąpi laureat poprzedniej edycji Open Stage zespół Vestige w towarzystwie jednego z jurorów tegorocznej edycji Skubasa! A żeby obrady jury nie były emocjonujące tylko dla czekających na werdykt artystów, czas poświęcony na dyskusje o tym, czyj występ okazał się najlepszy, umili występ zespołu artystycznego Fundacji Sztukmistrze!

Wstęp wolny.

Zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    16 maja 2019