Darmowe konto IKS w Kasie Unii Lubelskiej

„Załóż darmowe konto IKS w Kasie Unii Lubelskiej i zacznij oszczędzać!” - Polacy, choć pod tym względem nie znajdują się w światowej czołówce, coraz częściej i chętniej korzystają z rachunku płatniczego. Według danych Narodowego Banku Polskiego, a także Banku Światowego ponad 80% z nas ma jeden lub kilka takich rachunków, do tego korzysta z kart płatniczych lub innych produktów finansowych. Okazuje się, że rachunek płatniczy to nie tylko wygoda, ale także konieczność, jaką narzuca nam rzeczywistość. Rachunki płatnicze odpowiadające wymaganiom współczesności oferuje także Kasa Unii Lubelskiej.

Po szczegółowe informacje o rachunkach oraz o działaniu programu Planet Plus zapraszamy do najbliższej placówki Kasy Unii Lubelskiej, mieszczącej się przy Placu Marii Curie-Skłodowskiej 4a, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00–16:00.

W związku z tym, że rachunek jest obecnie narzędziem powszechnym, użytkownicy stawiają coraz wyższe wymagania instytucjom finansowym, które go oferują. Preferowane są rachunki płatnicze darmowe lub tanie w utrzymaniu, opierające się na prostych i jasnych zasadach, nowoczesne, funkcjonalne, z których można korzystać dzięki różnego rodzaju kanałom dostępu, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie przebywa.

Kasa Unii Lubelskiej umożliwia wybór rachunku tak, by spełniał on oczekiwania każdego. Na przykład IKS Senior to rachunek dla emerytów i rencistów, którzy cenią sobie obsługę w placówkach Kasy. Natomiast IKS Classic dla Młodych to konto przeznaczone dla osób do 25. roku życia, które mają zapewnione darmowe prowadzenie rachunku i możliwość korzystania z obsługi przez Internet, IKS Med ma dodatkowo pakiet medyczny w ramach assistance. Posiadacze najczęściej wybieranego IKS Classic mogą korzystać z obsługi w placówkach, jednocześnie mając do dyspozycji kanał internetowy – usługę bankowości elektronicznej eSKOK, który umożliwia obsługę rachunku z dowolnego miejsca na świecie, gdzie dostępny jest Internet. eSKOK daje możliwość nie tylko złożenia poleceń przelewów ale również założenia lokat czy podglądu posiadanych pożyczek.

Kolejnym udogodnieniem związanym z posiadaniem rachunku w Kasie Unii Lubelskiej jest karta płatnicza Visa przypisana do tego rachunku. Umożliwia ona darmowe wypłaty gotówki z bankomatów oznaczonych logo SKOK24 oraz ma opcję bezpiecznych płatności w formie zbliżeniowej, co znacznie przyspiesza codzienne zakupy.

A jeśli zakupów tych dokonujemy w Internecie, możemy zyskać jeszcze więcej, gdyż Kasa Unii Lubelskiej oferuje posiadaczom rachunków możliwość korzystania z Programu Planet Plus.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której można dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji. Za każda transakcję wykonaną w ramach programu otrzymujemy gotówkę, która zasila nasze konto IKS.

Jak to zrobić – wystarczy zalogować się, korzystając z linku: www.planetplus.com/partner/Kasa-Unii-Lubelskiej oraz wpisać podczas rejestracji swój numer rachunku płatniczego IKS i już możemy oszczędzać.

Jeśli do tych oszczędności dołożymy jeszcze brak opłat za prowadzenie konta, a jest on możliwy w Kasie Unii Lubelskiej dla każdego typu rachunku, to decyzja o założeniu IKS wydaje się oczywista. Jedyny warunek, jaki trzeba spełnić, to zapewnić minimalną sumę wpływów zewnętrznych (innych niż z rachunku własnego w Kasie), jaka musi w każdym miesiącu zasilić rachunek płatniczy. Dla IKS Classic wystarczy suma wpływów 1500 zł, dla IKS Senior 800 zł, a dla IKS Deponent 200 zł. 

Po szczegółowe informacje o rachunkach oraz o działaniu programu Planet Plus zapraszamy do najbliższej placówki Kasy Unii Lubelskiej, mieszczącej się przy Placu Marii Curie-Skłodowskiej 4a, od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00–16:00.

Źródło: http://www.kasaul.pl/

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    4 marca 2019