II edycja Gali Organizacji Studenckich UMCS

15 czerwca w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka odbędzie się II Gala Organizacji Studenckich UMCS. Na uczestników czekać będą liczne atrakcje oraz nagrody. Zgłoszenia do udziału w plebiscycie przyjmowane są do 4 czerwca 2023 r. włącznie.

Gala Organizacji Studenckich UMCS to przedsięwzięcie, w ramach którego zostanie podsumowana działalność organizacji studenckich i naukowych UMCS w roku akademickim 2022/2023. Impreza odbędzie się 15 czerwca 2023 r. w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka o godzinie 16:00.

W trakcie Gali członkowie organizacji studenckich będą mieli okazje podzielić się doświadczeniem nabytym podczas podejmowania różnych inicjatyw społeczno-badawczych, zdobyć cenne nagrody, a także uczestniczyć w naukowych i artystycznych wydarzeniach. O szczegółach programu poinformujemy niebawem.

Gala stanowić będzie również finał plebiscytu, wspierającego aktywność studencką w ubiegłym roku akademickim. Społeczność uniwersytecka może bowiem zdecydować, jaka organizacja czy reprezentant zostaną wyróżnieni. Plebiscyt wyłoni laureatów w następujących kategoriach:

  • Najlepsza organizacja studencka UMCS 2022/2023,
  • Najlepszy opiekun organizacji studenckiej UMCS 2022/2023,
  • Najaktywniejszy członek organizacji studenckiej UMCS 2022/2023.

Jeśli chcesz wziąć udział w głosowaniu, wypełnij:


Koła naukowe mogą również zgłosić swoje zrealizowane projekty, spośród których komisja wybierze najciekawsze inicjatywy. Zachęcamy do uczestnictwa i wysyłania propozycji „Najlepszego projektu organizacji studenckiej UMCS”:


Wyniki konkursów studenci poznają 15 czerwca podczas Gali Organizacji Studenckich UMCS.

Głosowanie oraz zgłoszenia udziału w Gali będą przyjmowane włącznie do 4 czerwca.

Zapraszamy!

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    28 kwietnia 2023