Gala Organizacji Studenckich już 9 czerwca

Już w ten czwartek poznamy wyniki Plebiscytu Gali Organizacji Studenckich UMCS! Która organizacja została uznana za najlepszą? Który członek koła studenckiego otrzyma miano najaktywniejszego? Tego dowiemy się już w najbliższy czwartek, 9 czerwca o godz. 16.00 w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatce Żaka (Duża Sala Widowiskowa).

Gala Organizacji Studenckich UMCS to największe wydarzenie skupiające przedstawicieli organizacji studenckich, którzy aktywnie włączają się w działalność naukową, kulturalną czy sportową, przyczyniając się do rozwoju kultury studenckiej, nauki oraz promocji UMCS.

Chcąc wyróżnić najaktywniejszych członków naszej społeczności zorganizowaliśmy Plebiscyt Organizacji Studenckich. Można było oddać głos w następujących kategoriach:

  • Najlepsza organizacja studencka UMCS 2020/2021
  • Najlepszy opiekun organizacji studenckiej UMCS 2020/2021
  • Najaktywniejszy członek organizacji studenckiej UMCS 2020/2021

Dodatkowo, Kapituła Konkursu wyróżniła najlepszy projekt organizacji studenckiej UMCS, zrealizowany w roku akademickim 2020/2021.

 

Wyniki plebiscytu poznamy już w najbliższy czwartek, 9 czerwca w trakcie Gali Organizacji Studenckich UMCS. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16.00 w Dużej Sali Widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS.

Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie celem rejestracji.

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    7 czerwca 2022