VIII edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…” - 06.05.2016 r.

Koło Naukowe Psychologów UMCS ma przyjemność zaprosić studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych do wzięcia udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu „Oko w oko z…”, której tegorocznym tematem jest Internet.

Konferencja odbędzie się 6 maja 2016 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS. Obrady będą miały na celu ukazanie w sposób interdyscyplinarny zagadnień związanych z Internetem, obejmujących jego biologiczny, społeczny, historyczny, kulturowy oraz psychologiczny wymiar. Tematyka, którą chcemy poruszać będzie dotyczyć uzależnienia, moralności, pornografii oraz wielu innych zagadnień związanych z chyba aktualnie najpotężniejszym z mediów.Konferencję rozpoczną zaproszone wykłady wprowadzające wygłoszone przez uznanych specjalistów. W dalszej części zorganizowane zostaną sesje referatowe oraz posterowe z udziałem pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów z różnych polskich ośrodków akademickich.

Jest to kolejna konferencja z cyklu "Oko w oko z...". Poprzednie o tematyce cierpienia psychicznego, seksualności stereotypów, cielesności, nieśmiałości, miłości i agresji cieszyły się dużym zainteresowaniem pracowników naukowych oraz studentów z całej Polski.

Termin nadsyłania abstraktów: 31.03.2016 r.

Termin zgłaszania biernych uczestników (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc): do 30 kwietnia 2016 r.

Informacje prosimy przesyłać na mail: oko.w.oko.z.internetem@gmail.com

Udział w konferencji jest bezpłatny.Serdecznie zapraszamy!

Uczestnictwo w konferencji (zarówno czynne, jak i bierne) zostanie poświadczone stosownym zaświadczeniem.

Strona na Facebooku

Formularz zgłoszenia

 

 

    Konferencje

    Data dodania
    6 maja 2016