Szkolenie dla absolwentów WPiP UMCS

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniu – BSFT (Brief Solution Focused Therapy) rozwija się w Polsce od 1990 roku i jest uznawana za jedno z wielu kreatywnych podejść w psychoterapii. Absolwentom Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS oraz innym osobom, które ukończyły kierunki humanistyczne i ważny jest dla nich rozwój w zakresie wiedzy psychologicznej, proponujemy udział w szkoleniu z atrakcyjnym rabatem - 150 zł (dla pierwszych trzech absolwentów).

Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu jest miejscem pracy terapeutycznej i szkoleniowej, stwarzającej możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w obszarze Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniu. Szkolenia prowadzone w LETSR uzyskały rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i są uznawane w procesie certyfikacji prowadzonym przez PST-TSR. Trenerzy prowadzący szkolenia mają wieloletnie doświadczenie z pracy z klientami w oparciu TSR oraz są czynnymi zawodowo praktykami. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.letsr.pl.

Dla uczestników najbliższego szkolenia I stopnia, które odbędzie się w Lublinie, w terminie od 6 do 8 lutego 2015, organizatorzy przewidzieli 3 kupony rabatowe w wysokości 150zł dla pierwszych trzech chętnych osób. Harmonogram szkolenia znajduje się w załączniku.

Więcej informacji o szkoleniu

Załączniki

    Aktualności

    Data dodania
    19 stycznia 2015