Spotkanie informacyjne- Oferta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej

Oferta Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym oferty Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE serdecznie zaprasza na spotkanie z Fundacją na Rzecz Nauki Polskiej. Podczas spotkania Pan dr Dariusz Łukaszewski przedstawi informacje o grantach dla naukowców w ramach programów:


TEAM-TECH: Granty dla zespołów badawczych prowadzonych przez wybitnych uczonych realizujących projekty B+R związane z powstawaniem produktu lub procesem produkcyjnym (technologicznym lub wytwórczym) o dużym znaczeniu dla gospodarki.


TEAM-TECH Core Facility: Granty dla zespołów badawczych prowadzonych przez wybitnych uczonych realizujących projekty B+R związane z powstawaniem lub rozwojem usług z wykorzystaniem dostępnej aparatury naukowo-badawczej. Do konkursu przyjmowane będą projekty trwające do 36 miesięcy o budżecie w wys. ok. 3 500 000 zł


TEAM-TECH Core Facility Plus: Granty dla zespołów prowadzonych przez wybitnych uczonych realizujących projekty B+R związane z opracowaniem lub rozwojem usług badawczych z wykorzystaniem dostępnej aparatury naukowo-badawczej. W ramach programu finansowane będą projekty trwające do 18 miesięcy o budżecie w wys. ok. 1 500 000 zł. Wnioskodawca na etapie składania aplikacji proponuje 2-3 osobowy zespół.

Termin i godzina: 25.10.2017r, godz. 11:45 - 14:00

Miejsce: Sala konferencyjna GIL, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków


Zespół ds. Projektów Badawczych Międzynarodowych

Centrum Badań Naukowych i Współpracy Międzynarodowej
tel. 81 537 54 98 (58)
e-mail: olga.pliszczynska@umcs.plmagdalena.pokrzycka@umcs.pl
anna.kotula@poczta.umcs.lublin.pl

    Aktualności

    Data dodania
    11 października 2017