Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami

03.12 jak co roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób z Niepełnosprawnościami. W tym dniu warto pochylić się nad trudnościami, jakie napotykają codziennie te osoby oraz nad tym jak możemy im pomóc.

W związku z tym dniem SKNP Adesse oraz Koło Kognitywistyki UMCS zapraszają na specjalną transmisję poświęconą tematowi dostępności cyfrowej, która odbędzie się już w ten piątek (03.12) o godzinie 19.
Rozmowa odbędzie się w formie transmisji live na fanpage’u Koła Kognitywistyki UMCS oraz w poście na wydarzeniu. Zaproszonym ekspertem jest Piotr Źrołka - ekspert dostępności i strateg UX.

Wydarzenie będzie tłumaczone w trakcie na Polski Język Migowy. Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w wydarzeniu, rozmowa będzie dostępna jako zapis transmisji, a także w formie podcastu.

Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Odmóżdżeni” - wspólnej inicjatywy Koła Kognitywistyki i Studenckiego Koła Naukowego Psychologii „Adesse” Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, podjętej w celu popularyzacji wiedzy z obu tych dziedzin – kognitywistyki i psychologii.

Po więcej informacji zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1U4e6ZfXl

Zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Aneta Gęba
    Data dodania
    1 grudnia 2021