Konkursu SŁOWA ZNACZĄ WIĘCEJ

Koło Naukowe Pedagogów Opiekuńczych UMCS zaprasza wszystkich studentów Wydziału Pedagogiki i Psychologii do udziału w Konkursie pisarskim SŁOWA ZNACZĄ WIĘCEJ

Inicjatywą stworzenia Konkursu SŁOWA ZNACZĄ WIĘCEJ jest chęć ocieplenia oraz rozpropagowanie tematów związanych z szeroko rozumianym wychowaniem. Konkurs jest też świetną okazją to wykazania się, zaprezentowania swoich talentów, a także stworzenia wspólnego projektu, dzięki któremu Wasze słowa staną się czymś znacznie więcej!

Czekamy na wasze prace, które możecie przedstawić w formie: opowiadania, wiersza lub komiksu. Wszystkie zgłoszenia prosimy o wysyłanie na e-mail: slowaznacza@wp.pl do 25 października 2022, pliki należy wysyłać w formie pdf z załączoną informacją o autorze (imię, nazwisko, kierunek studiów), tytułem oraz krótkim streszczeniem pracy.

Liczymy, że wspólnie stworzymy projekt, który na stałe wpisze się w ramy działalności naszego Wydziału, tym samym rozpowszechniając idee, które niesie ze sobą wychowanie będące niezbędnym elementem naszego życia.

Dla najlepszych autorów przewidujemy nagrody oraz wyróżnienia.

POWODZENIA!

Formatka pracy pisemnej (wiersz, opowiadanie):

Treść Times New Roman,

Czcionka 12 

Interlinia 1,5

    Aktualności

    Autor
    Aneta Gęba
    Data dodania
    28 czerwca 2022