DZIEŃ ERASMUSA na UMCS

We wtorek, 7 marca br. od godziny 11.30 w Sali konferencyjnej D.S. FEMINA, ul. Langiewicza 20 trwać będzie Dzień Erasmusa na UMCS czyli dwie sesje prezentacji o organizacji wyjazdów studenckich Programu Erasmus, przeplatane muzyką, występami studentów, wspomnieniami z wyjazdów na studia za granicą i konkursami . Uczestnicy będą mieli też możliwość porozmawiania bezpośrednio ze studentami zagranicznymi, którzy w tym semestrze studiują w ramach wymiany na UMCS i dowiedzieć się więcej o ich uczelniach, miastach i życiu studenckim za granicą.

Organizatorzy -  Biuro ds. Obsługi Studiów i Studentów Zagranicznych UMCS i studenci z Erasmus Student Network UMCS – łączą Dzień Erasmusa z aktualnie trwającą na wydziałach rekrutacją na studia zagraniczne w ramach Programu Erasmus na rok 2017/18.  Organizatorzy będą informować o zasadach uczestnictwa w Programie, zasadach kwalifikacji,  stawkach dofinansowania wyjazdów studenckich, zasadach zaliczania studiów odbytych za granicą i odpowiadać na pytania studentów.  

Będą kanapki, napoje i upominki dla  najaktywniejszych uczestników.

 

Zapraszamy wszystkich studentów  - Sala konferencyjna D.S. FEMINA, ul. Langiewicza 20, wtorek, 7 marca,  godz. 11.30 (I sesja) lub 14.30  (II sesja).

 

    Aktualności

    Data dodania
    3 marca 2017