Cykl warsztatów AmbiCjatyW

Rozpoczynamy III edycję cyklu warsztatowego AmbiCjatyW prowadzonego przez członków Akademickiego Centrum Wsparcia.

Program wydarzenia:

13.06.2016r. 16.00 – 19.00 
Szymon Barabasz - Autoprezentacja

„Co sprawia, że widzę w kimś lidera? W kimś innym specjalistę? A jeszcze inna osoba wydaje mi się wyluzowanym kolesiem, któremu lepiej nie powierzać niczego odpowiedzialnego. Jak chcemy, aby inni nas widzieli? Jakie elementy na to wpływają? 
Żyjemy w dobie internetu i ciągłego pośpiechu. Dlatego w ramach warsztatu postaram się omówić czym jest pierwsze wrażenie i jak je kreować, ponieważ często jest to jedyne na co możemy liczyć we współczesnym, coraz bardziej dynamicznym świecie. Pochylimy się też nad tematem kreowania własnego wizerunku w Internecie.”

14.06.2016r. 15.00 – 19.00 
Paulina Mołda - Jak zostać mistrzem wystąpień publicznych? 

„Wystąpienia publiczne to dla Ciebie źródło stresu? Nie wiesz od czego zacząć przygotowania, a potem wypaść jak najlepiej? Na tym warsztacie dowiesz się jakie znaczenie ma komunikacja niewerbalna dla dobrego wystąpienia. Nauczysz się także radzić sobie w niespodziewanych sytuacjach. Przećwiczysz również wystąpienie w praktyce.”

15.06.2016r. 14.00 – 16.00
Małgorzata Świtek - Jak skrytykować, aby zmotywować? 

„Udzielanie informacji zwrotnej jest jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych w interakcjach międzyludzkich. Krytyka, choć tak bardzo przez nas nielubiana, jest ważna i potrzebna - warunkuje rozwój. Dzięki niej wiemy, co jest jeszcze niedopracowane i należałoby poprawić. Jak zatem konstruktywnie udzielać informacji zwrotnej? Jak krytykować, aby było to motywujące? Uczestnicy warsztatu poznają modele i zasady udzielania konstruktywnej krytyki, a także sposobność do przećwiczenia."

15.06.2016r. 16.00 – 18.00
Luiza Korzun – Efektywne uczenie się

„Najpierw pozamiatam pustynię, a potem zacznę się uczyć.“ Jak to jest z tą motywacją do nauki? Czym jest efektywne uczenie się, czy istnieją metody umożliwiające wydajne zarządzanie czasem? Jak jest z motywacją do nauki? Czy istnieją metody, które sprawią, że staniesz się mistrzem zapamiętywania? Na tych warsztatach poznasz wiele technik i metod, które sprawią, że nauka będzie czystą przyjemnością.”

16.06.2016r. 17.00 – 18.30
Karolina Gos i Karolina Jachymek - Trudne emocje, jak je okiełznać?

„Wszystkie emocje są w życiu bardzo ważne i mają dla nas zasadnicze znaczenie, nawet te z nich, które potocznie nazywamy „negatywnymi“. 
Na tym warsztacie nauczysz się rozpoznawać i nazywać swoje emocje. Dowiesz się po co są nam emocje „negatywne” oraz jak sobie z nimi konstruktywnie radzić.“
-------------------------------------------------------------------------------------

MIEJSCE: Instytut Psychologii UMCS, Plac Litewski 5
ZAPISY: acwrekrutacja@gmail.com
KOSZT: 5 zł (materiały+ ZAŚWIADCZENIA).
Czekamy na Ciebie z niecierpliwością! ;)

    Aktualności

    Data dodania
    6 czerwca 2016