Akcja Koła Naukowego Psychologów: "Zadbaj o swój sukces"

W dniach od 18.04.2016 do 22.04.2016 roku w Instytucie Psychologii odbywała się akcja „Zadbaj o swój sukces” był to cykl warsztatów przygotowanych przez Koło Naukowe Psychologów UMCS.

Szkolenia miały na celu rozwinięcie u uczestników umiejętności cenionych na rynku pracy, ale przydatnych również w życiu prywatnym. Tematyka warsztatów była różnorodna dotyczyła kwestii psychologicznych np. kreatywności, wizerunku, image’u, stresu, komunikacji niewerbalnej, empatii czy motywacji i wyznaczania sobie celów. Partnerami wydarzenia był Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Let Me Out Lublin, Radio Centrum, Tak Czytam Księgarnia Lublinianka oraz Kancelaria Prawna Filipek i Kamiński. Serdecznie dziękujemy za wsparcie oraz uczestnictwo. Zapraszamy ponownie za rok. Koordynatorami tegorocznej akcji były studentki psychologii Patrycja Stępień oraz Monika Stefaniak, a opiekunem Koła Naukowego Psychologów UMCS jest dr Jolanta Wolińska, Zakład Psychologii Społecznej UMCS.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z warsztatu, który odbył się we wtorek 19 kwietnia 2015 roku pt. „Praca i wizerunek trenera w praktyce” przeprowadzanego przez stażystkę Instytutu Psychologii UMCS Marlenę Stradomską. Zdjęcia zostały wykonane przez Ewę Łukaszczyk.

https://www.facebook.com/zadbajosukces/?fref=ts

Galeria zdjęć

    Aktualności

    Data dodania
    21 kwietnia 2016