Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe - zapisy na studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na III edycję studiów podyplomowych pt. „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe”. Kierunek ma charakter praktyczny i jest przeznaczony dla osób z branży ubezpieczeniowej oraz finansowej.

Studia są przygotowane przez UMCS we współpracy z Open Finance i łączą wiedzę badawczą oraz merytoryczną Uniwersytetu z doświadczeniem biznesowym praktyków. Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe to branża o szerokich możliwościach, która od wielu lat jest dobrym miejscem na rozwój zawodowy. Kierunek ma na celu przekazanie słuchaczom aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności niezbędnych w pracy zawodowej, zarówno w zakładach ubezpieczeń i innych instytucjach finansowych, jak i w przedsiębiorstwach oraz w pośrednictwie ubezpieczeniowym i niezależnym doradztwie finansowym.

Kadrę dydaktyczną stanowią eksperci – praktycy z bogatym i wieloletnim doświadczeniem w zakresie ubezpieczeń, pośrednictwa i rynków finansowych, oraz kadra naukowa z różnych ośrodków akademickich w kraju. Program zajęć został opracowany z uwzględnieniem doświadczeń biznesowych i skupia się na praktycznych aspektach. Absolwenci kierunku „Ubezpieczenia i pośrednictwo finansowe” otrzymają nie tylko dostęp do eksperckiej wiedzy, ale także szansę na zatrudnienie - Open Finance zaproponował pracę dla trzech wyróżniających się słuchaczy kierunku.

Zajęcia rozpoczną się na przełomie października i listopada 2017 r. i będą odbywały się w czasie zjazdów w sobotę oraz niedzielę (2 zjazdy w miesiącu) w stałych godzinach (9.00-16.00). Opłata za semestr wynosi 1 800 zł (plus opłata wpisowa 150 zł).

Rejestracja na studia jest otwarta.

Szczegółowe informacje o studiach >>

    Aktualności

    Data dodania
    11 października 2017