Zapraszamy na Festiwal Wielokulturowości FENADI 2021

Wydarzenie emitowane na kanale UETI na YouTube: https://www.youtube.com/c/EtniasIjui Szczegółowy program w załączniku

 

Wydarzenie będzie rozpoczynać się codziennie o godzinie 18:00 programem ZBLIŻAJĄC NARODY (APROXIMANDO NAÇÕES). Program ten będzie pokazywał  doświadczenia życiowe członków i byłych członków ruchu etnicznego, odnosząc się do ciekawostek dotyczących formowania się grup etnicznych i znaczenia kultury w życiu ludzi. Prezentacja: Leandro i Luciana Schmidt.

W drugim bloku (od 19:00 do 20:00) będzie emitowany  program NASZE KORZENIE, NASZA DUSZA (NOSSAS RAÍZES, NOSSA ALMA), który w czasie którego  goście będą dyskutować o kulturze z lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi osobistościami. Prezentacja: Marco André Regis.

W trzecim bloku (od 20:00 do 21:00) będzie emitowany program ZOOM KULTUROWY (ZOOM CULTURAL). Program ten będzie przestrzenią do dyskusji na tematy istotne dla kultury, polityki kulturalnej oraz działań społecznych promujących kulturę, folklor i odpowiedzialność społeczną. Wspierany będzie przez IOV Brasil. Prezentacja: Elano Beckmann i Pedro Darci de Oliveira.

Ostatni blok (od 21:00 do 23:00) zostanie zwieńczony TALK SHOW z udziałem artystów i gości specjalnych. Prezentacja: Douglas Dorneles i Daiana Dal Ros.

 

    Aktualności

    Data dodania
    11 października 2021