Biznes to relacje! – rusza Akademia Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022

Motywem przewodnim tegorocznej - V już edycji Akademii Przedsiębiorczości 2022 jest hasło „Biznes to relacje!”. Akademia jest realizowana wspólnie z Santander Universidades.

Biznes to relacje. Relacje, które przedsiębiorstwo utrzymuje m.in. z klientami, pracownikami, dostawcami oraz innymi interesariuszami z otoczenia firmy. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątku, nie tylko istniejących od dłuższego czasu firm, ale także tych nowo powstających. W przypadku startupów według firmy CB Insights jednymi z najczęstszych przyczyn niepowodzeń młodych biznesów jest niewłaściwie dobrany zespół i dysharmonia między zespołem i inwestorami.

Mając na uwadze kluczową dla osiągnięcia sukcesu rolę budowania odpowiednich relacji w biznesie i życiu zawodowym, przygotowaliśmy cykl 8 spotkań z ekspertami i ekspertkami, w ramach V edycji Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022.

W ramach przygotowanych dla Ciebie spotkań dowiesz się więcej, m.in. o:

 • budowaniu relacji w biznesie oczami praktyków biznesowych,
 • o ogromnej randze odpowiednio dobranego zespołu w sukcesie firmy
 • negocjacjach biznesowych i efektywnej komunikacji
 • personal brandingu, wystąpieniach publicznych
 • osobistym zaangażowaniu w komunikacji formalnej

Tegoroczna edycja Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades rusza 24 marca 2022. Kto wie, być może dzięki temu Ty również znajdziesz pomysł na własny biznes. Zapisy do 20 marca.

Nie czekaj na ostatnią chwilę z zapisem, liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które wezmą udział w przynajmniej 6 z 8 spotkań, otrzymają certyfikat uczestnictwa w Akademii.

W przypadku niewykorzystania puli miejsc zarezerwowanych dla uczestników ze Społeczności UMCS zaprosimy wszystkich chętnych.

related

  Aktualności

  Data dodania
  8 marca 2022