Jednostki i pracownicy - książka adresowa

mgr Małgorzata Grad-Grudzińska

mgr Małgorzata Grad-Grudzińska
Stanowisko
starszy specjalista
Jednostki
BIURO DS. ZDALNEGO KSZTAŁCENIA
Telefon
(081) 537 61 81
Adres e-mail
Wyświetl
Konsultacje

Biuro ds. Zdalnego Kształcenia  pracuje w trybie zdalnym. Dyżur telefoniczny (tylko w dni robocze): (81) 537 61 81


w godzinach 08.00-16.00  mail: malgorzata.grudzinska@umcs.lublin.pl lub kampus@umcs.pl 


Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem ds. Zdalnego Kształcenia również za pośrednictwem web-konferencji po wcześniejszym ustaleniu terminu (telefoniczny//mailowym). Prosimy kliknąć w "Zapisz mnie" i dołączyć do sesji.  https://kampus.umcs.pl/mod/bigbluebuttonbn/view.php?id=125835

Adres

Pl. Marii Curie-Skłodowskiej 5, Rektorat pok. 1410 (XIV piętro)

O sobie

Absolwentka Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS - magisterium z fizyki (1995). W latach 1996-2001 nauczyciel fizyki w Prywatnym Liceum im. I. J. Paderewskiego.

W latach 2002-2004 r. związana z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi w ramach projektu Polski Uniwersytet Wirtualny, stanowisko: specjalista metodyk zdalnego nauczania.  Do czerwca 2018 r. pracowała w Uniwersyteckim Centrum Zdalnego Nauczania i Kursów Otwartych (UCZNiKO) UMCS na stanowisku specjalisty ds. metodyki kursów zdalnych.

Obecnie zatrudniona w Biurze ds. Zdalnego Kształcenia (Centrum Kształcenia i Obsługi Studiów UMCS), gdzie jest odpowiedzialna za:

  • Udzielanie wsparcia technicznego i wsparcia w zakresie metodyki zdalnego nauczania nauczycielom prowadzącym zajęcia na Wirtualnym Kampusie UMCS
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu metodyki nauczania na odległość i obsługi platformy zdalnego nauczania (MOODLE)
  • Współpracę z jednostkami organizacyjnymi UMCS w zakresie rozwijania formuły kształcenia na odlegość na Uniwersytecie.
  • Realizację analiz w zakresie wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji (metodyka zdalnego nauczania, platformy e-learningowe, techniki tworzenia kursów e-learningowych i multimedialnych).

 

Od 2011 r. posiada certyfikat metodyka zdalnego nauczania wydany przez certyfikacyjną komisję Stowarzyszenia e-learningu Akademickiego (SEA) z siedzibą w Warszawie.