Zapisz się do newslettera

Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się na UMCS?
A może interesuje Cię udział w naszych najważniejszych wydarzeniach?
Nie zwlekaj! Dołącz do newslettera!

Zapisy do newslettera dla kandydatów na studia

Usługa „Newsletter” umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji oferowanych przez UMCS.

Korzystanie z usługi „Newsletter” jest dobrowolne i bezterminowe.

W celu świadczenia usługi „Newsletter” Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.

Zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

Informacje dotyczące sposobu rejestracji, modyfikacji i usunięcia danych oraz informacje dotyczące polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na linki: Procedura tworzenia newsletterów w serwisie www.umcs.pl oraz Polityka prywatności .

Administratorem danych jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (UMCS), z siedzibą w Lublinie, przy pl. Marii Curie-Skłodowskiej, 20-031 Lublin. Dane osobowe (tj. adresy e-mail) podawane są przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter”. Zbierane są one przez UMCS wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter” i będą przetwarzane na podstawie zgody, w okresie jej obowiązywania. Nie będą podlegały dalszemu przetwarzaniu, ani poddawane profilowaniu, nie będą również w oparciu o nie podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany. Dane nie będą udostępniane odbiorcom zewnętrznym. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych, możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do sprzeciwu co do przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych oraz odwołania zgody w dowolnym momencie, co będzie skutkować usunięciem danych z bazy „Newsletter”, ma prawo również złożyć skargę do organu nadzorczego. Administrator danych osobowych powołał osobę nadzorującą prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którą można skontaktować się pod adresem: abi@umcs.lublin.pl.Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki