Aktualności

Podziękowania od Ochotniczej Straży Pożarnej w Wojciechowie

Ochotnicza Straż Pożarna w Wojciechowie dziękuje Pani Kanclerz Grażynie Elżbiecie Fiok za wielką pomoc w postaci umożliwienia strażakom przeprowadzania treningów na klatce schodowej budynku Rektoratu UMCS. Ćwiczenia te bardzo dobrze przygotowały zawodników i w istotnym stopniu przyczyniły się do uzyskania wysokich wyników podczas zawodów „VII Bieg na Szczyt – RONDO 1 Strażackie schody”, które odbyły się 11 marca br.

Konkurencja polegała na wbiegnięciu w pełnym umundurowaniu i uzbrojeniu strażackim oraz w aparatach ochrony dróg oddechowych na 37. piętro wieżowca RONDO 1 w Warszawie. W wyniku rywalizacji strażacy z Wojciechowa zajęli I, III oraz IV miejsce w bieganiu po schodach, w kategorii ochotniczych straży pożarnych. Z kolei w klasyfikacji generalnej OPEN strażaków zawodnicy zajęli miejsca: IX, X, XI, XII, XVII i XXI.

W zawodach „VII Bieg na Szczyt – RONDO 1 Strażackie schody” uczestniczyło ponad 130 strażaków z całej Polski, a drużyny z gminy Wojciechów były jedynymi reprezentantami województwa lubelskiego.

    Aktualności

    Data dodania
    28 marca 2017