Aktualności

Kurs przygotowujący do certyfikatu IELTS Academic

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS zaprasza studentów, doktorantów, pracowników oraz absolwentów UMCS na uniwersyteckie kursy przygotowujące do międzynarodowych egzaminów certyfikatowych, w tym również do prestiżowego międzynarodowego testu IELTS Academic o ogromnej popularności i światowej renomie.

Nasz kurs do IELTS Academic obejmuje 90 godzin zajęć we wtorki i czwartki w godz. 18.15 – 19.45. Rozpoczyna się już 3 listopada 2016 i kosztuje tylko 1197 zł (możliwa płatność w ratach). Termin wpłat to 21 października 2016.

Zapisy na stronie kursy.umcs.lublin.pl

Certyfikat IELTS to przepustka do życia, studiów i pracy (również naukowej) na całym świecie, ponieważ jest uznawany przez ponad 9000 instytucji, w tym wiodące uczelnie i organizacje w Wielkiej Brytanii, Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Z międzynarodowym certyfikatem IELTS udowodnisz, że masz wymagane umiejętności językowe by studiować, pracować i mieszkać w tych krajach oraz zyskasz przewagę nad innymi w budowaniu swojej kariery zawodowej.

Polskie uczelnie uznają certyfikat IELTS za podstawę do zwolnienia z wewnętrznych egzaminów i lektoratów z języka angielskiego, a także w procesie przyznawania punktów w międzynarodowych programów studenckich, takich jak Erasmus+.

Polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego honoruje certyfikat IELTS jako dokument zwalniający z egzaminu z języka angielskiego w postępowaniu doktorskim.

Cały egzamin trwa mniej niż trzy godziny, oceniając w tym czasie wszystkie kompetencje językowe czyli: rozumienie ze słuchu, czytanie ze zrozumieniem, pisanie i mówienie. Wyniki są dostępne już w ciągu 13 dni.

UŁÓŻ Z NAMI SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Postaw na profesjonalistów!

 • uniwersyteckie centrum językowe z ponad 70-letnią tradycją
 • doświadczona i doskonale wykwalifikowana kadra wykładowców akademickich
 • kameralne grupy
 • znakomita atmosfera na zajęciach
 • starannie opracowane materiały dydaktyczne, precyzyjnie dostosowane do potrzeb słuchaczy
 • nowoczesne zaplecze multimedialne
 • atrakcyjne ceny
 • lokalizacja w samym sercu Lublina i Miasteczka Studenckiego, przystosowana do wymagań osób niepełnosprawnych
 • bezpłatny parking
 • certyfikat ukończenia kursu

Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS
ul. Radziszewskiego 18 p.2 (DS. ‘Amor’)
20-031 Lublin
tel. 81 533 33 63, kursy@umcs.pl
www.kursy.umcs.pl 

Załączniki

  Aktualności

  Data dodania
  11 października 2016