Aktualności

LUBLIN Medale i rekord Polski KU AZS UMCS
27.12.2017

Medale i rekord Polski KU AZS UMCS

W dniach 19-22 grudnia w Łodzi odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w Pływaniu. Reprezentacja KU AZS UMCS zajęła piąte miejsce w klasyfikacji medalowej, a zawodnik Jan Świtkowski ustanowił nowy rekord Polski na... więcej
LUBLIN Wicemistrzostwo Polski w futsalu U-20
19.12.2017

Wicemistrzostwo Polski w futsalu U-20

15-17 grudnia 2017 r. w Łęczycy odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-20. Drużyna AZS UMCS Lublin, prowadzona przez trenera Artura Gadzickiego, zdobyła srebrne medale, powtarzając tym samym osiągnięcie z zeszłego roku.... więcej
LUBLIN Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!
18.12.2017

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę!

Dziennikarze Radia Centrum wspierają akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. więcej
LUBLIN Konrad Czerniak z brązowym medalem Mistrzostw Europy
14.12.2017

Konrad Czerniak z brązowym medalem Mistrzostw Europy

Wczoraj podczas pierwszego dnia Mistrzostw Europy w Pływaniu na krótkim basenie (25 metrów) w Kopenhadze, zawodnik KU AZS UMCS Lublin - Konrad Czerniak zdobył brązowy medal! Nasz reprezentant stanął na podium w wyścigu sztafetowym 4 x 50... więcej
LUBLIN Oddaj głos w XIII Plebiscycie na Sportowca Roku!
07.12.2017

Oddaj głos w XIII Plebiscycie na Sportowca Roku!

Zachęcamy do głosowania w XIII Plebiscycie na Sportowca Roku Województwa Lubelskiego 2017, organizowanym przez „Dziennik Wschodni”. W gronie nominowanych znajdują się osoby związane z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej. Między innymi w kategorii... więcej
LUBLIN Dni języka angielskiego i kultury anglosaskiej
01.12.2017

Dni języka angielskiego i kultury anglosaskiej

Zapraszamy na wykłady, warsztaty i  spotkania organizowane w ramach Dni języka angielskiego i kultury anglosaskiej Yes, we're open! 4-15 grudnia 2017 r., Centrum Brytyjskie UMCS więcej