Skład Rady Uczelnianej Samorządu Doktorantów

Rada Uczelniana Samorządu Doktorantów UMCS 2023-2024

Prezydium:

Przewodniczący - mgr Maciej Bień
e-mail: maciej.bien2@mail.umcs.pl

Wiceprzewodniczący - mgr Jacek Czerwiński
e-mail: jacek.czerwinski@mail.umcs.pl

Sekretarz - mgr Maria Stadnicka
e-mail: maria.stadnicka@mail.umcs.pl

Rzecznik Prasowy - mgr Patrycja Winiarczyk
e-mail: patrycja.winiarczyk@mail.umcs.pl

 

Członkowie i członkinie:

mgr Renata Gogol
e-mail: renata.gogol2@mail.umcs.pl

mgr Krystian Kamiński
e-mail: krystian.kaminski@mail.umcs.pl

mgr Agnieszka Krzyszczak
e-mail: agnieszka.krzyszczak@poczta.umcs.lublin.pl

mgr Joanna Lupa
e-mail: joanna.lupa@mail.umcs.pl

mgr Marcin Petrynko-Cyfrowicz
e-mail: marcin.petrynko@gmail.com

mgr Michał Sułek
e-mail: michal.sulek@mail.umcs.pl

mgr Agnieszka Tańczuk
e-mail: atanczuk@gmail.com

Przedstawicielka Samorządu Doktorantów w Senacie UMCS - mgr Barbara Pietrzyk-Tobiasz
e-mail: bpietrzyk29@gmail.com