Szkolenie: Można prościej - efektywna komunikacja w biznesie

Polska Fundacja Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne szkolenie online "Można prościej - efektywna komunikacja w biznesie".

Termin: 14 maja 2024 r., godz. 9 - 10.30

Prowadzący: dr hab. Tomasz Piekot

Językoznawca, komunikolog, popularyzator nauki, nauczyciel akademicki w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Autor poradników z zakresu sztuki pisania. Od 2012 roku kieruje Pracownią Prostej Polszczyzny UWr, która wspiera urzędy w upraszczaniu pism oraz certyfikuje uproszczone dokumenty firmowe. Obecnie prowadzi badania dotyczące metodyki upraszczania tekstu (ze szczególnym uwzględnieniem technik upraszczania regułowego i automatycznego). Jest także przedsiębiorcą, współtwórcą aplikacji Logios oraz indeksu prostego języka (PLI).

Tematyka:

• Czym jest standard prostego języka?
  • Jak prosty język zmienił komunikację polskich firm?
  • Jak wykorzystać zasady prostego języka w komunikacji własnej firmy?
  • Jakie inne kompetencje komunikacyjne są potrzebne?
  • Jak tworzyć efektywnie różne typy tekstów biznesowych?

Szkolenie jest otwarte, wymaga jedynie rejestracji na stronie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Link do szkolenia

Informacja ze strony organizatora