Oferty Pracy

Specjalista/tka ds. zasobów ludzkich

Numer referencyjny
249/2024
Data dodania
15.04.2024
Data ważności
29.05.2024
Rodzaj oferty
Praca stała
Branża
Zasoby ludzkie
Miejsce pracy
Podkarpackie
Nazwa Firmy
Grinea

Prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie: https://hrjoboffers.pl/oferta-pracy/specjalista-ds-zasobow-ludzkich/

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Od kandydata oczekujemy:
· minimum trzyletniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym,
· praktycznej znajomości prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętności naliczania wynagrodzeń i podatku dochodowego od osób fizycznych,
· umiejętności pracy w grupie, wysokich zdolności komunikacyjnych i organizacyjnych,
· znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.

Zakres zadań

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
· prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
· prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej,
· obsługę systemu kadrowo-płacowego,
· sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadrowo- płacowej,
· monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych wraz z umiejętnością ich implementacji.

Oferowane warunki

Firma oferuje:
· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
· prywatną opiekę medyczną,
· możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowychi studiów, w tym podyplomowych,
· program wprowadzający umożliwiający poznanie specyfiki firmy oraz wdrożenie w obowiązki,
· przyjazną atmosferę pracy oraz pełne wsparcie przełożonego.