Oferty Pracy

Specjalista/tka ds. rachunkowości i księgowości

Numer referencyjny
134/2024
Data dodania
28.02.2024
Data ważności
30.04.2024
Rodzaj oferty
Praca stała, Praca dodatkowa, Staż
Branża
Finanse/Ekonomia
Miejsce pracy
Lublin
Nazwa Firmy
Biuro Ekspertyz Sądowych sp. z o.o.
Profil firmy

Biuro Ekspertyz Sądowych w Lublinie jest Instytucją Specjalistyczną świadczącą swoje usługi na rzecz organów śledczych i procesowych, tj. Policji, Prokuratur, Sądów i innych agend wymiaru sprawiedliwości jak również klientów indywidualnych. Współpracujemy w wielu obszarach, w szczególności wykonujemy opinie specjalistyczne (sądowe oraz prywatne), udzielamy konsultacji w trakcie prowadzonych postępowań, czy bierzemy udział w zabezpieczeniach dokumentów ze wskazanymi służbami.

Strona www
Wymagania wobec kandydatek i kandydatów

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia i dysponujesz nawet niewielkim doświadczeniem w tym zakresie, a przy tym jesteś analityczny i skrupulatny to zapraszamy do kontaktu.

Zakres zadań

Zadania do wykonywania to: dociekliwa analiza i prowadzenie dokumentacji finansowo-księgowych, dokładne sporządzanie zestawień i tabel oraz wyciąganie i formułowanie wniosków z danych, opracowywanie dokumentów opiniodawczych we współpracy z zespołem.

Oferowane warunki

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin oraz zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, możliwość rozwoju zawodowego i współpracę za najlepszymi specjalistami. Jesteśmy otwarci na pracę zdalną i elastyczne formy zatrudnienia.

Sposób aplikowania

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@ekspertyzy.net.pl , w tytule wiadomości "Rekrutacja KSI"