O wydarzeniu | About

World Games ZUSS x UMCS
(English and Ukrainian description below)

Jeśli chcesz rywalizować ze znajomymi, wygrywać gry i zdobywać ciekawe nagrody, a przede wszystkim dobrze się bawić - dołącz do nas! Zapraszamy wszystkich zagranicznych studentów z Lublina do udziału w Światowych Igrzyskach ZUSS x UMCS - w konkursie mogą wziąć udział studenci z Lublina, Polski i zagranicy.
Nie musisz być mistrzem, aby spędzać z nami czas!

Każdy, kto weźmie udział w wydarzeniu, otrzyma koszulkę i pamiątkowy medal. Dla zwycięzców konkursu mamy nagrody!

Pokaż się i zagraj z nami podczas World Games!

Data: 14 - 15 maja
Godzina:
- piątek 15:00 - 18:00
- sobota 10:00 - 15:00
Miejsce: Zespół boisk sportowych Centrum Kultury Fizycznej UMCS.

Rejestracja jest otwarta do 12 maja.

Wydarzenie finansowane jest ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach projektu pt. „Welcome to UMCS-zintegrowany zespół działań i usprawnień instytucjonalnych zorientowanych na wzmocnienie efektywności UMCS w zakresie obsługi studentów, doktorantów i kadry z zagranicy”

---

If you want to compete with your friends, win games and get interesting prizes, and most of all have fun - join us!
We invite all international students from Lublin to participate in the World Games ZUSS x UMCS - students from Lublin, Poland and abroad can participate in the competition.
You don't have to be a master to spend time with us!

Everyone who will take part in the event will receive a T-shirt and a commemorative medal. We have prizes for the winners of the competition!

Show up and play with us during the World Games!
Date: May 14 - 15
Hour:
- Friday 15:00 - 18:00
- Saturday 10:00 - 15:00
Place: Complex of sports fields of the Center for Physical Culture UMCS

Registration is open until May 12

The event is financed by the National Agency for Academic Exchange.

---

Якщо ти хочеш змагатися з друзями, вигравати ігри та здобувати цікаві призи, а найбільше отримувати задоволення - приєднуйтесь до нас!
Запрошуємо всіх іноземних студентів з Любліна взяти участь у Світових іграх ZUSS x UMCS - в конкурсі можуть взяти участь студенти з Любліна, Польщі та з закордону.
Не потрібно бути професіоналом, щоб проводити час з нами!

Кожен, хто візьме участь у заході, отримає футболку та пам’ятну медаль. Для переможців конкурсу ми маємо призи!
Приходь і зіграй з нами під час Світових ігор!

Дата: 14 - 15 травня
Година:
- п’ятниця 15:00 - 18:00
- субота 10:00 - 15:00
Місце: Комплекс спортивних майданчиків Центру фізичної культури UMCS.

Реєстрація відкрита до 12 травня.

Захід фінансується Narodową Agencją Wymiany Akademickiej.