VIII Festiwal "Metamorfozy Sentymentalne": Koncert Galowy

  • Organizator
    Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej "Metamorfozy Sentymentalne"
  • Miejsce
    Filharmonia Lubelska

Zapraszamy na Koncert Galowy VIII Festiwalu "Metamorfozy Sentymentalne", który odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 18:00 w Filharmonii Lubelskiej.

Koncert rozpocznie się o godz. 18:00 występem Laureatów VIII edycji Konkursu Piosenki Artystycznej i Autorskiej "Metamorfozy Sentymentalne". Zwieńczeniem wieczoru będzie zaś koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko "Malinowa", który rozpocznie się o godz. 20:00.

"Malinowa…" to nowa, studyjna płyta, składająca się z 14 premierowych utworów w wykonaniu niepowtarzalnej i charyzmatycznej Stanisławy Celińskiej. Usłyszymy na niej utwory melancholijne, jazzujące oraz piosenki z nutką cygańską. Płyta wyczekiwana przez wielbicieli artystki od sukcesu "Atramentowej", zainspirowanej spotkaniami i rozmowami z fanami.

Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej pieśniarki (płyta "Atramentowa" otrzymała status podwójnej platynowej płyty), która wie, jak przyciągnąć słuchacza i na czas koncertu wprowadzić w kameralny nastrój.

Bilety: 60 zł

Program VIII Festiwalu "Metamorfozy Sentymentalne"


Dołącz do wydarzenia na Facebooku

www.metamorfozysentymentalne.pl